صفحه ها
دسته
وبلاگ من در بلاگفا
عکس من
وبلاگهاي دوستان
ورودي هاي پنجره اميد
معرفي وب سايت هاي پرطرفدار
سايتهاي دوستان
لينك هاي دسترسي سريع
مطالب من در ثبت مطالب روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 908909
تعداد نوشته ها : 1492
تعداد نظرات : 398
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
نخستین سه امتیاز سال جدید با تک گل زیبای کاپیتان به دست امد. برای تثبیت جایگاه دوم و کاستن فاصله با اینتر یک ضربه ایستگاهی زیبا و دقیق از پینتوریکیو کافی بود تا یوونتوس در دیدار نخست سال جدید با سه امتیاز ارزشمند زمین را ترک کند. بانوی پیر که همچون دیدارهای سال 2008 با مشکل مصدومیت بدون مهره های کلیدی از جمله بوفون و کامورانزی در زمین حاضر شده بود با ارائه یک بازی منظم توانست پیروز دیدار شود تا برتری را به تیفوسی های خود هدیه دهد.
سیاه و سفیدپوشان که از نتیجه دیدار شب گذشته اینتر مطلع بودند می دانستند که با کسب یک پیروزی فاصله خود را کمتر خواهند کرد. سیه نا که اخرین دیدار سال 2008 را با گل افساید مایکن به پایان رسانده بود این بار با انگیزه ای فراوان در ورزشگاه المپیکو حاضر شد و در دقایق نخست نمایش زیبایی را ارائه کرد. اما یووه به اهستگی بازی را در کنترل خود قرار داد و در نهایت پیروز میدان شد.

گل 253 اله
دل پیرو با این هدف که می تواند گلی دیگر را به ثمر رساند در ترکیب حاضر شد. کاپیتان یک ضربه ایستگاهی به دست اورد و بار دیگر با هنر خاص خود ضربه ای را به توپ زد تا توپ ارسالی وارد دروازه حریف شود و یک گل زیبای دیگر به دست اید، گلی از روی ضربه ایستگاهی.

نمایش فوق العاده امائوری
دل پیرو گل زد اما امائوری بسیار موثر و دیدنی ظاهر شد. در طول 90 دقیقه این مهاجم با هنر و توانایی فراوان خود بارها مهاجمین و هم تیمی های خود را صاحب فرصت کرد و بارها نیز در استانه گلزنی قرار گرفت. در مجموع بازیکنان یووه نمایش مطلوب و قابل قبولی را ارائه کردند و نشان دادند به دنبال ادامه نتایج سال 2008 هستند.

ترکیب و امتیاز بازیکنان یووه
منینگر 7 - گریگرا 6 - لگروتالیه 5/6 - ملبرگ 7 - مولینارو 6 - مارکیونی 6 - مارکیزیو 5/6 - سیسوکو 6 - ندود 5/5 - امائوری 7 - دل پیرو 5/6 - رانیری 5/6

صحبت پایانی
کلودیو رانیری پس از سه امتیاز ارزشمند در حالیکه چندان از نمایش یووه راضی نبود گفت: یووه بسیار بزرگ نشان نداد اما بازیکنان همگی با کیفیتی بالا در ترکیب حاضر شدند به ویژه دل پیرو که فوق العاده اماده نشان داد. این پیروزی بسیار مهم بود باید سال را با پیروزی اغاز می کردیم و شایستگی 2008 را دنبال می کردیم. مطمئنا در دیدارهای اینده بهتر و هماهنگ تر خواهیم بود. در مجموع از حریف سرتر بودیم اما باید بهتر و اماده تر شویم.

اما چهره خرسند و شاد میدان الکس است، او که بار دیگر با ضربه ای ایستگاهی گلی دیگر را به ثمر رساند تا همچنان مرد برتر سیاه و سفیدپوشان باشد. او پس از پایان بازی در سخنانی گفت: خیلی خوشحالم به این دلیل که پیروز یک دیدار دشوار هستیم. پیش از پیش به اینتر نزدیک شدیم ما راه خود را ادامه خواهیم داد. او از هم تیمی هایش تشکر کرد و بازی و نمایش انان را ستود. کاپیتان واکنش های منینگر را عالی توصیف و تاکید کرد در غیاب بوفون او به خوبی از دروازه یووه حفاظت کرده است. کاپیتان در پایان از گروه یووه به عنوان یک گروه یگانه و با روحیه ای مبارزه طلبانه یاد کرد که قصد توقف ندارد. با این حال از بازگشتم با گل بسیار خوشحالم و به پیروزی های بیشتر فکر میکنم.

جمعه بیست و هفتم 10 1387
X